Dünya Temizlik Gününde Aksaray'da Çevreciler Regülatör 'de çöp topladılar

Gazeteci Armağan Şen Ve Ailesinin Acı Günü

Oklarla Dans' Türkiye Turunda

HAMİDİYE- ALACA MAHALLE KONAĞI VE ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİSTE İNŞAAT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

KILIÇARSLAN PARKINDA YÜRÜYÜŞ YOLU YENİLENDİ

ÇIKACAK YASA YALAN HABERCİLİĞİ BİTİRECEK

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Aksaray’da

 • BIST 100

  1.419%0,10
 • DOLAR

  8,6605% 1,58
 • EURO

  10,1884% 1,29
 • GRAM ALTIN

  487,74% 1,50
 • Ç. ALTIN

  804,771% 1,50

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZLA İNSANIMIZIN HER ANINDA YANINDAYIZ BAŞKAN DİNÇER; “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ

SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIMIZLA İNSANIMIZIN HER ANINDA YANINDAYIZ BAŞKAN DİNÇER; “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ ANLAYIŞIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ”

Aksaray Belediyesi Sosyal Belediyecilik anlayışı gereği insan yaşamının her alanında Vatandaşının yanında olmaya devam ediyor. Belediyeciliğin yol, su, kaldırım, alt yapının yanında sosyal yönden de ele alınması gerektiğini söyleyen belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Günümüzde sosyal belediyecilik söylemi ciddi anlamda önem kazanıyor. Çünkü toplumun dezavantajlı kesimleri olarak tabir edilen kimsesiz ve dar gelirli ailelere sahip çıkmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak yerel yönetimler olarak bizlere düşüyor. Belediyemiz Sosyal İşler Müdürlüğü aracılığı ile şehrimizde ihtiyaç sahibi birçok ailemize gıda yardımında bulunduğumuz gibi Çölyak ve Trozinemi hastalarına tüketebilecekleri glütensiz gıda ürünleri desteğinde bulunuyoruz. Bu hizmetleri süreklilik esasına göre gerçekleştiriyoruz. Bütün bu hizmetlerin yanında ihtiyaç sahibi ailelerimizi kıyafet ve ayakkabı ihtiyacını belediyemizin sosyal mağazasından karşılıyoruz, Evde Bakım hizmeti, Evde Kuaför hizmeti, Hoş geldin Bebek, Hasta Bakım seti gibi sosyal projelerimizle Aksaray Belediyesi olarak iyilik halinin yayılması, dayanışma ve kardeşliğin artması için azami gayret göstererek insanımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.
Aksaray Belediyesi  yüzlerce insana ulaştırdığı yardımlarla Gönül Belediyeciliği anlayışını sürdürüyor.