Anahtar Kelimeler: BAYRAM SÜRECİNDE KÖYLERİ ZİYARET

Uluırmak MTA’da TÜBİTAK Bilim Sergisi açıldı

Bu yarışma başka; Gençler ‘Münazara’ ederek yarışıyor

Çatalsu köyünde izinsiz düğüne 581 TL idari para ceza verildi

ÇÖLYAK FARKINDALIK GÜNÜNDE STANT KURULDU

DEVLETİMİZİN TÜM BİRİMLERİYLE ÜRÜN KAYBI YAŞAYAN ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ

AKSARAY GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBLERİ REKOR MADALYA İLE AKSARAY'A GELİYORLAR

BAĞIMLILIĞA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN IHLARA’DA HALK YÜRÜYÜŞÜ

 • BIST 100

  2.391%-1,18
 • DOLAR

  15,6062% 0,42
 • EURO

  16,3704% 0,80
 • GRAM ALTIN

  915,89% 0,54
 • Ç. ALTIN

  1511,2185% 0,54

MHP BAYRAM SÜRECİNDE İLÇE VE KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

MHP BAYRAM SÜRECİNDE İLÇE VE KÖYLERİ ZİYARET ETTİ;

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN teşkilat olarak Ramazan Bayramındaki faaliyetlere ilişkin yaptığı açıklamada;

"MHP Aksaray Teşkilatı olarak Milletvekilimiz ve İl Genel Meclisi Üyelerimiz ile Ramazan Bayramında İl Protokolü ile Öğretmenevinde yapılan Bayramlaşma Programı sonrası Huzurevinde kalan insanlarımızla ve Çocuk Evleri Koordinasyon Müdürlüğünde kalan çocuklarımıza bayramlaştık. Sonrasında Aksaray Adana Karayolu üzerinde bulunan Polis Kontrol Noktasını ziyaret ederek polislerimizle ve yoldan geçen vatandaşlarımızla bayramlaştık.

Bayramın ikinci günü Ortaköy, Ağaçören ile Sarıyahşi İlçe Teşkilatımızı ve İlçe Esnaflarımızı ziyaret ederek vatandaşlarımızın Ramazan Bayramlarını kutladık.

Bayramın üçüncü günü Güzelyurt ve Gülağaç İlçe Teşkilatlarımızı ve Esnaflarımızı ziyaret ederek Ramazan Bayramlarını kutladık. 

5 Mayıs Perşembe Günü Sultanhanı ve Eskil İlçe Teşkilatımızı ve Esnaflarımızı ziyaret edip Ramazan Bayramını kutladık. Aynı gün akşam Eşmekaya Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Güneş'in kızının nişan merasimine katıldık. 

6 Mayıs Cuma Günü Çeltek Köyü'nde Cuma namazını kılarak bu köyde düzenlenen Hıdırellez Şenliklerine katıldık. Sonrasında Elmacık Köyü Hıdırellez Şenliklerine katıldık. Ardından Koçpınar ve Yenipınar Köylerini ziyaret ederek vatandaşlarımızın Ramazan Bayramlarını kutladık ve vatandaşlarımıza Cumhur İttifakını anlattık. Aynı gün Helvadere Belediye Başkanımız Arif BELLİKLİ'yi Belediyede ziyaret edip Ramazan Bayramını kutladık. 

7 Mayıs Cumartesi günü Yaprakhisar Köyü Hıdırellez Şenliklerine Katıldık. Sonrasında Selime Kasabamızı ziyaret ettik ve selden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ilettik.

Aynı gün Aksaraysporumuzun kritik Elazığ Karakoçan maçında taraftarlarımızın yanında yer alarak takımımıza destek olduk.

Bu şekilde yoğun bir tempo ile vatandaşlarımızın yanında yer alarak Bayram Tatilini tamamladık. Önümüzdeki günlerde de inşallah köy ziyaretlerimize devam edeceğiz." dedi.