Anahtar Kelimeler: AKSARAY KONGRESİNİ TAMAMLADI

Aksaray Valisi Hamza AYDOĞDU - Akşam Saatlerinde , korona virüs denetimlerinde bulundu

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI İÇİN YER TESPİTİ YAPILDI

Eczacı Kalfası,112 Acil Müdahale sorumlusuna kafa attı

KÜLLİYEDEKİ TÖRENİN ARDINDAN YENİ AKADEMİK YIL BAŞLADI

AKSARAY BELEDİYESİNDEN EVSİZLERE SICAK YUVA

Aksaray’da corona virüs tedbirleri denetimi

 • BIST 100

  1.208%0,20
 • DOLAR

  7,8943% 0,20
 • EURO

  9,3077% 0,35
 • GRAM ALTIN

  483,01% 0,14
 • Ç. ALTIN

  796,9665% 0,14

MHP AKSARAY KONGRESİNİ TAMAMLADI

AKSARAY,DA SOSYAL MESAFELİ MHP,NİN KONGRE TAMAMLANDI

AKSARAY - Aksaray'da ilçe kongrelerinin ardından bugün Merkez İlçe Kongresi yapıldı ve mevcut Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak ve yönetimi güvenoyu alarak yeniden seçildi.

Mhp Aksaray kongre tamamladı


Tek adaylı kongre pandemi kuralları gereği yoğun önlemler altında Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Kongrenin divan başkanlığını ise MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptı.
AKSARAY'DA BİR İLK
Siyasi partiler arasında örnek davranış sergileyip  sosyal mesafe kuralına uyarak kongreyi tamamlayan MHP İl Teşkilatı herkese sosyal mesafenin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı.
BAŞKAN ÇITAK'IN DUYGULU KONUŞMASI
Kongrede bir konuşma yapan MHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak, şunları söyledi:


"Bir an gaflete düşersem eğer gök girsin kızıl çıksın. Ey İmamoğlu kundakta kurşunlanan yavrucağızı unutursak, unutursam eğer gök girsin kızıl çıksın. 
Bir Ülkücü olarak isyanımı belirttim. Liderimiz sayın Devlet Bahçeli neredeyse biz oradayız. Bir an gaflete düşersem gök girsin kızıl çıksın. Şu söze bir bakar mısınız? İlk önce milletim sonra partim ve ben. 
İşte biz buradayız. Göreve geldiğimiz andan itibaren Merkez İlçe Teşkilatı olarak iki seçim yaşadık. Bir tanesinde Ramazan Kaşlı Beyi vekil olarak Mecliste gönderdik. Yerel seçimlerde partimiz Aksaray'da %39.7 oy potansiyeline sahip oldu."
YÖNETİM LİSTESİ
Konuşmalar ve yönetimin ibrasının ardından seçimlere geçildi. Yapılan seçim sonucunda MHP Aksaray Merkez İlçe Başkanlığı şu isimlerden oluştu:
İrfan Çıtak (Başkan), Ahmet Barış, Süleyman Şen, Necat Çelik, Hüseyin Altınsoy, Osman Karaçimen, Mehmet Özdemir, Musa Demirtaş, Medet Yanık, Ömer Faruk Kavutoğlu, Mustafa Bozoklu, İbrahim Karaoğlan, Oğuzhan Baylan, Metin Kaya, Hacı Mustafa Kaçar, Avni Arı, Okan Palalı, Resul Okumuş, Ali Aksoy, Ali Rıza Keskin, Emre Karataş, İsmail Doğan, Fatih Han Yusuf Kaşlı.


 
KAŞLI VE ÇÖLKESEN KUTLADI
MHP Aksaray İlçe Başkanı olarak güven tazeleyen Başkan İrfan Çıtak ve yönetimini MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ve Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen kutladı. 


Milletvekili Kaşlı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şöyle dedi:
"İstiklâl için birlik, istikbal için dirlik şiarıyla  Aksaray'daki  kongrelerimizin birincisini bugün Divan Başkanlığını da yaptığım Merkez ilçemizde gerçekleştirdik. Seçimde güven tazeleyen Merkez İlçe Başkanımız İrfan Çıtak ve Yönetim Kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Kongremizin ülkemize, milletimize, Aksaray'ımıza ve partimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum."
"İstiklâl için birlik,İstikbal için dirlik" şiarıyla başladıkları Aksaray Merkez İlçe Kongresinin tamamlandığını ifade eden MHP Aksaray İl Başkanı Av. Mustafa Çölkesen de güven tazeleyen MHP Merkez İlçe Başkanı İrfan Çıtak ve Yönetim Kurulu üyelerine hayırlı olsun dileğinde bulundu.