Vali Aydoğdu Mahalle Muhtarlarından Destek İstedi

Aksaray’da Covid-19 Tedbirleri Denetimi

SANAL FUARIN EN DİKKAT ÇEKEN ÜNİVERSİTELERİNDEN BİRİSİ ASÜ

'AK PARTİ İL BAŞKANI ALTINSOY 'AKSARAY’DA SOSYAL KORUMA KALKANI 89 MİLYON LİRAYI AŞTI

'Aksaray'da yavru köpekler kuyuya atılarak ölüme terk edildi

'Aksaray'da Evi Kurşunladılar

'3 KÖYE YENİ SU TAKVİYESİ

 • BIST 100

  1.034%-5,26
 • DOLAR

  7,2676% 0,54
 • EURO

  8,6212% 0,10
 • GRAM ALTIN

  480,25% 4,00
 • ÇEYREK ALTIN

  792,4125% 4,00


MERVE DİNÇER'DEN ŞEHİT ANNELERİNE VE ONKOLOJİ HASTALARINA MANEVİ DOKUNUŞ

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, şehit annelerine ve onkoloji hastalarına yönelik Kur-an’ı Kerim tilaveti ve sohbet programları düzenliyor.

 

Merve Dinçer’in, her hafta Cuma günü şehit annelerine ve onkoloji hastalarına Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezinde düzenlediği programa Aksaray İl Müftülüğündeki bayan din görevlileri destek veriyor.

 

Selime Sultan Kadın Aktivite Merkezinde gerçekleşen programda Belediye Başkanı’nın eşi Merve Dinçer’e, Belediye meclis üyeleri Cem Elibol’un eşi Dilek Elibol, Osman Koçak’ın eşi Muhlise Koçak eşlik ediyor.

 

Şehit aileleri ve onkoloji hastalarının katıldığı programda, şehitlerin ruhuna Yasin-i Şerifin okutuluyor.  Aynı zamanda dini sohbet de gerçekleştiriliyor.

 

Program ile ilgili bilgi veren Merve Dinçer her hafta düzenli olarak bu programın yapılacağını belirtti. Merve Dinçer yaptığı açıklamada ‘’ Kutsal değerleri adına hayatlarını hiçe sayarak ölümü ölümsüzleştiren aziz şehitlerimizin kıymetli anneleri her zaman başımızın tacıdır. Onlarla buluşmak bizler için onur vericidir. Çünkü bizim şehitlerimize ve onların emaneti olan muhterem annelerine bir minnet borcumuz var. 

 

Bu anlamlı programda yalnız değiliz. Onkoloji hastalarımızda bizlere eşlik ediyor. Bizde onları yalnız bırakmıyoruz. Her zaman moral ve motivasyonlarını yüksek tutmanın gayreti içerisindeyiz.’’ Dedi