Üniversite öğrencisi 5 yıllık hayalini gerçekleştirdi

MHP AKSARAY İL BAŞKANI AV MUSTAFA ÇÖLKESEN 'İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI NEDENİ İLE MESAJ YAYINLADI

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI'NIN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

YAVUZ SULTAN SELİM VE HÜRRİYET MAHALLE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Vefa Sosyal Markete anlamlı bağış

Aksaray' da Petrol İstasyonlarında Zam Yogunlugu,yaşanıyor

 • BIST 100

  1.410%-0,16
 • DOLAR

  9,2572% 0,87
 • EURO

  10,7854% 1,05
 • GRAM ALTIN

  526,36% -0,73
 • Ç. ALTIN

  868,494% -0,73

KÖY OKULUNDAKİ ÇOCUKLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

KÖY OKULUNDAKİ ÇOCUKLARA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

ÇOCUKLAR KENDİLERİ İÇİN HAZIRLANAN PASTAYI HEP BİRLİKTE KESTİLER
 
ÇOCUKLARIN EN MUTLU GÜNÜ

Aksaray Belediyesi Sosyal Yardım İşler Müdürlüğünce köy okullarında daha önce hiç doğum günü kutlamamış çocuklara doğum günü sürprizi yapıldı. Doğum günü kutlanacak öğrenciler için sınıflar süslendi, doğum günü pastası hep birlikte kesildi.

İl merkezi dahil köy okullarına ve başarılı öğrencilere her konuda destek olan Aksaray Belediyesi, bu kez öğrencilerin doğum günü sevincine ortak oldu.

Hatipağatolu İlkokulu’nda doğum günü aynı güne denk gelen öğrenciler için doğum günü partisi düzenlendi. Öğrenciler için sınıflar süslendi ve doğum günü için hazırlanan pastalar sıralarda yerini aldı. Doğum günü hazırlıkları tamamlandığında okul öğretmenleri ve öğrenciler, kutlamayı başlatarak öğrencilere sürpriz yaptılar.

Doğum günleri kutlanan çocukların sevinci görülmeye değerdi. Öğrenciler, arkadaşlarıyla birlikte doğum günü pastasını kestiler. Doğum günleri kutlanan öğrencilere, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer adına hediyeler verildi. 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, “Geleceğimizin umudu çocuklarımızın yüzlerinde küçük bir tebessüm oluşturabilmek adına Rabia Özdemir, Cemal Baran Çelebi, Kamil Kerem Çelebi ve Enes Doğanay adlı yavrularımızın doğum gününü kutladık” diyerek çocukların en mutlu gününü paylaştı.