Dünya Temizlik Gününde Aksaray'da Çevreciler Regülatör 'de çöp topladılar

Gazeteci Armağan Şen Ve Ailesinin Acı Günü

Oklarla Dans' Türkiye Turunda

HAMİDİYE- ALACA MAHALLE KONAĞI VE ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİSTE İNŞAAT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

KILIÇARSLAN PARKINDA YÜRÜYÜŞ YOLU YENİLENDİ

ÇIKACAK YASA YALAN HABERCİLİĞİ BİTİRECEK

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Aksaray’da

 • BIST 100

  1.419%0,10
 • DOLAR

  8,6605% 1,58
 • EURO

  10,1884% 1,29
 • GRAM ALTIN

  487,74% 1,50
 • Ç. ALTIN

  804,771% 1,50

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY’DAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI UĞUR İBRAHİM ALTAY; “BELEDİYE BAŞKANIMIZI BAŞARILI ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM”

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay beraberindeki heyet ile birlikte Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’i ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Aksaray’ın sürekli büyüyen ve gelişen şehirler arasında olduğunu belirtti.

Belediyecilik hizmetleri konusunda değerlendirme bulunmak üzere ekibiyle birlikte Aksaray’a gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile görüştü. 

Başkan Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Aksaray’da hayata geçirdiği hizmet ve projelerden bahsetti. Belediye hizmetleri konusunda değerlendirmede bulunan Başkan Dinçer, yerel yönetimler olarak istihdam odaklı, sosyal belediyecilik örneği sergilerken şehre vizyon katacak projeler üzerinde önemle durduklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile birlikte Aksaray Belediyesi Gençlik ve Bilim Merkezini ziyaret etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Bilim Merkezini çok iyi bulduğunu söyleyip bilim merkezi ile ilgili fikirlerini Başkan Dinçer ile paylaştı. 

Ardından Başkan Dinçer ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, Şeyh Hamid-i Veli Somuncu Babanın kabrini ziyaret edip dua ettiler. Başkan Dinçer ve Misafir Belediye Başkanı Altay, Külliye ve Somuncu Baba minyatür müzesini gezdiler.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Aksaray’da nitelikli projelerin hayata geçtiğini ve şehir adına önemli gelişmelerin yaşandığını söyleyip Başkan Dinçer’i tebrik etti.