MHP AKSARAY İL BAŞKANI AV MUSTAFA ÇÖLKESEN 'İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI NEDENİ İLE MESAJ YAYINLADI

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI'NIN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

YAVUZ SULTAN SELİM VE HÜRRİYET MAHALLE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Vefa Sosyal Markete anlamlı bağış

Aksaray' da Petrol İstasyonlarında Zam Yogunlugu,yaşanıyor

Aksaray'da Buldukları Tarihî eserleri saklayan şahıslar yakalandı

 • BIST 100

  1.410%-0,16
 • DOLAR

  9,2572% 0,87
 • EURO

  10,7854% 1,05
 • GRAM ALTIN

  526,36% -0,73
 • Ç. ALTIN

  868,494% -0,73

KILIÇARSLAN PARKINDA YÜRÜYÜŞ YOLU YENİLENDİ

KILIÇARSLAN PARKINDA YÜRÜYÜŞ YOLU YENİLENDİ

Aksaray Belediyesi, şehrin en gözde yerleri arasında bulunan Kılıçarslan parkı içerisindeki bisiklet ve yürüyüş yollarını yeniliyor.

Aksaray Belediyesinin çevre dostu projelerinden olan akıllı bisiklet uygulaması AKBİS’in ardından mevcut parklarda yürüyüş yollarının yenilemeye başladı. Yürüyüş yollarının yenileme çalışmalarının en kapsamlısı da Kılıçarslan parkı içerisinde başlatıldı. 

Vatandaşların aileleriyle güzel vakit geçirebildikleri Aksaray’ın en önemli mekanları arasında bulunan Kılıçarslan parkı içerisinde 2 kilometrelik yürüyüş yolu Belediye ekiplerince yenilenerek vatandaşların kullanımına sunuldu.

Günün her saatinde yürüyüşlerin yapıldığı Kılıçarslan parkında, yenilenen bisiklet yolu parka farklı bir güzellik kattı.    

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, şehir genelinde bulunan oyun parkları ve dinlenme alanlarının sürekli olarak bakım ve onarımlarının yapıldığına dikkat çekerek “Hemşehrilerimiz hizmetin en iyisine ve en güzeline layık düşüncesiyle hareket ediyoruz. Bu bağlamda Kılıçarslan parkı gibi geniş kapsamlı parklar başta olmak üzere diğer dinlenme alanlarında yenileme ve düzenleme çalışması başlattık. Kılıçarslan parkımızın bisiklet ve yürüyüş yolunu yenilendi ve vatandaşlarımızın kullanıma sunuldu” dedi.