Anahtar Kelimeler: KARNENİ GETİR SİNEMA BİLETİNİ

Uluırmak MTA’da TÜBİTAK Bilim Sergisi açıldı

Bu yarışma başka; Gençler ‘Münazara’ ederek yarışıyor

Çatalsu köyünde izinsiz düğüne 581 TL idari para ceza verildi

ÇÖLYAK FARKINDALIK GÜNÜNDE STANT KURULDU

DEVLETİMİZİN TÜM BİRİMLERİYLE ÜRÜN KAYBI YAŞAYAN ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ

AKSARAY GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBLERİ REKOR MADALYA İLE AKSARAY'A GELİYORLAR

BAĞIMLILIĞA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN IHLARA’DA HALK YÜRÜYÜŞÜ

 • BIST 100

  2.391%-1,18
 • DOLAR

  15,6138% 0,47
 • EURO

  16,3417% 0,62
 • GRAM ALTIN

  916,19% 0,57
 • Ç. ALTIN

  1511,7135% 0,57

KARNENİ GETİR SİNEMA BİLETİNİ AL

BAŞKAN DİNÇER, "TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE İYİ TATİLLER DİLİYORUM"

Aksaray Belediyesi, şehir genelinde ilk ve orta öğretim düzeyindeki karne heyecanı yaşayan öğrencilere ödüllendirmek üzere “Karneni getir sinema biletini al” kampanyası başlatarak velisi ile karnesi getiren öğrencilere sinema bileti hediye ediyor.

Tüm yurtta olduğu gibi Aksaray’da öğrenciler karne heyecanı yaşadı. Aksaray Belediyesi, yarıyıl tatilinde karnesi ile gelen öğrencilere sinema bileti hediyesi verileceğini sosyal medya hesaplarında duyurmuştu.

Okullarındaki karne dağıtım töreni sonrasında karnelerini alan öğrenciler, velileri eşliğinde Aksaray Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğüne gelerek sinema biletlerini aldılar.

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yarıyıl döneminde öğrencilere küçük bir hediye vermek istediklerini söyleyerek “Karnesini getiren tüm öğrencilerimize ile sinema bileti hediye ediyoruz. Yoğun bir ilgi ile karşı karşıyayız. Yaklaşık 5 Bin öğrenciye ulaşacağımızı düşünüyorum. 

Karnesi ile birlikte gelen 7 yaş ve üzerindeki öğrencilerimize TRT'nin "Aslan Hürkuş Kayıp Elmas" film biletini, 10 yaş üzerindeki öğrencilerimize ise "Kesişme İyi ki Varsın Eren" film biletini hediye ediyoruz. Amacımız sinema filmini sevdirmek ve milli duyguların pekişmesini sağlamak. Tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum.” dedi.