Uluırmak MTA’da TÜBİTAK Bilim Sergisi açıldı

Bu yarışma başka; Gençler ‘Münazara’ ederek yarışıyor

Çatalsu köyünde izinsiz düğüne 581 TL idari para ceza verildi

ÇÖLYAK FARKINDALIK GÜNÜNDE STANT KURULDU

DEVLETİMİZİN TÜM BİRİMLERİYLE ÜRÜN KAYBI YAŞAYAN ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ

AKSARAY GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBLERİ REKOR MADALYA İLE AKSARAY'A GELİYORLAR

BAĞIMLILIĞA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN IHLARA’DA HALK YÜRÜYÜŞÜ

 • BIST 100

  2.391%-1,18
 • DOLAR

  15,6138% 0,47
 • EURO

  16,3417% 0,62
 • GRAM ALTIN

  916,19% 0,57
 • Ç. ALTIN

  1511,7135% 0,57

HAZİNE VE MALİYE BAKAN YARDIMCISI YUNUS ELİTAŞ, BAŞKAN DİNÇER'İ ZİYARET ETTİ

BAKAN YARDIMCISI YUNUS ELİTAŞ ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, iş dünyası buluşmaları toplantısına katılmak üzere Aksaray’a geldi. Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, Aksaray Belediyesi’ni ziyaret etti. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, belediye projeleri ve çalışmalar hakkında Bakan Yardımcısı Elitaş’a bilgi aktardı.

İş Dünyası Buluşmaları için Aksaray’a gelen Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, ilk olarak Aksaray Valiliğinde protokol üyeleri tarafından karşılandı. Daha Sonra Aksaray Belediyesi’ni ziyaret etti. 

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yardımcıları ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş’ı belediye önünde karşıladı. Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş’ın ziyaretine AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Kadın Kolları Başkanı Ferhan Polat, Gençlik Kolları Başkanı Şükrü Öztürk, İl Defterdarı Uğur Arslan ve parti teşkilat mensupları eşlik etti. 

Belediye girişinde şeref defterini imzalayan Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, Başkanlık makamında Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer ile bir süre görüştü. Başkan Dinçer, şehirde hayata geçirdiği hizmet ve projeleri hakkında bilgi verdi. Yapımı devam eden projeler örnekler veren Başkan Dinçer, Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti. 

Aksaray’da yaşanan gelişmeleri yakından takip ettiğini açıklayan Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, çalışmalarından dolayı Başkan Dinçer’i tebrik etti. Başkan Dinçer, ziyaretin anısına Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş’a tablo hediye etti.

Aslen Aksaraylı olan Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, Başkan Dinçer ve beraberindeki heyete ile birlikte çarşı esnafını ziyaret ederek bereketli ve bol kazançlar diledi.

AK Parti İl Başkanlığı ziyaretinin hemen ardından Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleşen İş Dünyası toplantısına katılan Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, iş dünyasının önde gelen isimleri ve STK temsilcileri ile basına kapalı toplantı gerçekleştirdi.

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Yunus Elitaş, son olarak Defterdarlık ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ziyareti sonrasında Aksaray’dan ayrıldı.