GENÇLİK BULUŞMALARI PROGRAMINA YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİNDE DEVAM EDİLDİ

GENÇLİK BULUŞMALARI PROGRAMINA YUNUS EMRE ANADOLU LİSESİNDE DEVAM EDİLDİ


BAŞKAN DİNÇER; “GENÇLERİMİZ BİZE GÜÇ VE ENERJİ VERİYOR”


Belediye Başkanı DR. Evren Dinçer Gençlik Buluşmaları programı kapsamında Yunus Emre Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Gençlik Buluşmaları Programı dolayısı ile Yunus Emre Anadolu Lisesine giden Belediye Başkanı DR. Evren Dinçer’e Belediye Meclis Üyesi Yakup Kadri Perek eşlik etti. 
Her fırsatta gençlerle buluşmaya yönelik programlar düzenleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Yunus Emre Lisesi Konferans salonunda öğrencilerle buluştu. Başkan Dinçer öğrencilere kendi öğrencilik yıllarından bahsetti. Dinçer, gençlere yönelik Aksaray Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalardan bahsetti. Gençlerin sorularını tek tek yanıtlayan Başkan Dinçer, Aksaray Bilim Merkezinden, Kitap Konaklarından, Millet Kıraathanelerinden ve belediyeye ait spor tesislerinden bahsetti. Başkan Dinçer gençleri bu tesisleri gençlerin en güzel şekilde kullanmasını istedi. 
Gençlerle uzun uzun sohbet eden Başkan Dinçer, okul yönetimini ve öğretmenleri de ziyaret etti. Öğretmenlerin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Dinçer, okulun ihtiyaçlarının giderilmesi için ilgili birim müdürlerine talimat verdi. Okul yönetimi ve öğretmenler Başkan Dinçer’in yaptığı ziyaretten menmuniyet duyduklarını ifade ettiler. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e teşekkür ettiler. reklamalanı
 • BIST 100

  5.000%0,85
 • DOLAR

  18,6340% -0,02
 • EURO

  19,5167% -0,16
 • GRAM ALTIN

  1.061,3% 0,23
 • Ç. ALTIN

  1751,145% 0,23

İlginizi Çekebilir