Anahtar Kelimeler: GELECEK PARTİSİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

İL BAŞKANI ALTINSOY, “HASTANENİN YATAK KAPASİTESİ YÜKSELTİLDİ

Aksaray Valisi Hamza AYDOĞDU - Akşam Saatlerinde , korona virüs denetimlerinde bulundu

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI İÇİN YER TESPİTİ YAPILDI

Eczacı Kalfası,112 Acil Müdahale sorumlusuna kafa attı

KÜLLİYEDEKİ TÖRENİN ARDINDAN YENİ AKADEMİK YIL BAŞLADI

AKSARAY BELEDİYESİNDEN EVSİZLERE SICAK YUVA

 • BIST 100

  1.208%0,20
 • DOLAR

  7,8943% 0,20
 • EURO

  9,3077% 0,35
 • GRAM ALTIN

  483,01% 0,14
 • Ç. ALTIN

  796,9665% 0,14

GELECEK PARTİSİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

GELECEK PARTİSİ GÖREV BÖLÜMÜ YAPTI

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile 15 Ağustosta 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştiren Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı’nda Yürütme Kurulu, Politika İzleme Kurulu ile ilçe ve bölge koordinatörlükleri belirlendi.

Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak açık alanda yapılan toplantıda bir araya gelen Yönetim, Etik ve Disiplin kurulu üyelerine yapılacak çalışmalar ile ilgili mini seminer verildi.

SÜREKLİ SAHADA OLACAĞIZ

Toplantıda bir konuşma yapan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yaşanan pandemi sürecine rağmen ilçe teşkilatlarının hızlı bir şekilde oluşturduklarını ve şu ana kadar Konya’nın 23 ilçesinde teşkilatlanmalarının tamamlandığını söyledi. İlçe teşkilatları ile birlikte esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek sürekli sokağın nabzını tuttuklarını belirten Ekici, “-Sadece seçim zamanı değil, her zaman sahada olacağız” dedi.

SUNİ GÜNDEMLERLE NEREYE KADAR

Ülke olarak ekonomik açıdan tüm rakamların dip yaptığı bir dönemin içerisinde olduklarını söyleyen Hasan Ekici sözlerine şöyle devam etti: “-Maalesef ekonomik veriler çok kötü. Suni gündemlerle olumsuzlukların üzerinin profesyonelce kapatılmasının halkımızda karşılık bulmadığını görüyoruz. Pandemi süreci ile ilgili verilen bilgilerin de sağlıklı olmadığının farkındayız. Artık Türkiye’nin algılarla değil, liyakatle yönetilmesi gerçeği gün gibi ortadadır. Bir de vatandaşlarımızın olası bir seçimde tercihlerinin, yandaş araştırma şirketlerinin sözde anket sonuçlarıyla örtüşmediği gerçeği var. Hükümetin gündemi ile halkın gündemi çok farklı.”

RANT HESAPLARINI BIRAKIN

Yeni oluşan Gelecek Partisi Konya İl Yönetimi’nin daha aktif bir şekilde sahada olacağının da altını çizen Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, Konya için belirlenen sorunlar ve çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceklerini belirterek, “-Konya için yapılacak her olumlu çalışmanın arkasındayız. Eleştiriye tahammülü olmayan siyasilerin rant hesaplarını bırakıp hizmet için çalışmalarını bekliyoruz. Konya’nın gelişmesi ve hemşehrilerimizin yaşam kalitesinin artması için yaptığımız eleştiri ve önerileri hakaret gibi algılayan zihniyetin cadde cadde, sokak sokak gezerek halkın sesini ve gerçek gündemini dinlemesini tavsiye ediyoruz” dedi.

YÜRÜTME KURULU BELİRLENDİ

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, yeni oluşan Yürütme Kurulu’nu da açıkladı. Gelecek Partisi Konya İl Başkan Yardımcıları şu şekilde belirlendi:

Hasan Ekici – İl Başkanı

Ahmet Arslan – Siyasi İşler Başkanı

Halil İbrahim İçer – Teşkilat Başkanı

Mustafa Arabacı – Seçim ve Hukuk İşleri Başkanı

Fevzi Sevimli – Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanı

Mustafa Gürhan Demir – Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı

Hacer Filikçi Akın – Sosyal Politikalar Başkanı

Osman Vasfi Dikilitaş – İletişim Başkanı

Mehmet Özdemir – İnsan Hakları Başkanı

Etem Saraç – Parti İçi Eğitim Başkanı

Mehmet Evren – Dış İlişkiler Başkanı

Resul Sağlam – Araştırma – Geliştirme ve Bilişim Başkanı

Zehra Söylemez – Kültür ve Sanat Politikaları Başkanı

Hüseyin Şan – İdari ve Mali İşler Başkanı

İbrahim Afşin Kara – İl Sekreteri