Anahtar Kelimeler: Dinçer Basın Mensuplarını unutmadı

Aksaray'da narkotik Operasyonu

Kayıp hayvanlar termal kameralı İHA ile bulundu

Aksaray’da İYİ Parti’den İGF İl Temsilciliği ve Anadolu’nun Sesi Gazetesi’ne ziyaret

MEHTERAN TAKIMI GÖSTERİSİ SOKAKLARDA BAYRAM HAVASI ESTİRDİ

ASÜ ÜST YÖNETİMİ, UZAKTAN ÖĞRETİMDEKİ SON DURUMU DEĞERLENDİRDİ

MAHALLE KONAĞI VE ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİSİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI POLAT’TAN KONGREYE DAVET

 • BIST 100

  1.574%1,08
 • DOLAR

  7,4522% -0,28
 • EURO

  9,0457% 0,11
 • GRAM ALTIN

  441,29% -0,14
 • Ç. ALTIN

  728,1285% -0,14

Dinçer Basın Mensuplarını unutmadı

Dinçer Basın Mensuplarını unutmadı

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer,10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde Aksaray basınını unutmadı
Belediye Başkanı Evren Dinçer, gazeteciler için hazırlattığı, özel hediyeleri, basın mensuplarına 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününde ulaştırdı.
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’da  görev yapan Gazetecileri unutmadı. Onları bu özel günde hatırlayan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, tarafından hazırlatılan,çeşitli hediyelerin bulunduğu, maske ve kolonyanın unutulmadığı hediye paketi  içerisinde, Gazetecilerin gününü kutladığı birde mesaj yer aldı.
Dinçer  gazeteciler için hazırladığı mektupta” “Gazeteciler, kamu yararını gözeterek toplumun haber almasında gece gündüz demeden ağır şartlar altında da görev yapabilmektedir” ifadelerini kullandı.
Kamuoyunun tarafsız, objektif, doğru bilgilendirilmesi için mesai dinlemeden görev yapan basın mensuplarının aynı zamanda kamu görevi üstlendiğini de belirten Başkan Dinçer, “Günümüzde yazılı ve görsel medyanın yanında internet ve sosyal medya büyük önem kazandı. Basın mensuplarımız, hem yerel hemde ulusal düzeyde mesleğin gerektirdiği etik ve ahlak kuralları çerçevesinde ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışıyla görevlerini en iyi şekilde yerine getirmektedir. Zaman mefhumu olmaksızın sürdürdükleri zorlu çalışmalarında tüm basın mensuplarımıza kolaylıklar diliyorum.
Her koşulda görevlerini sürdüren basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyorum” dedi.