İL BAŞKANI ALTINSOY, “HASTANENİN YATAK KAPASİTESİ YÜKSELTİLDİ

Aksaray Valisi Hamza AYDOĞDU - Akşam Saatlerinde , korona virüs denetimlerinde bulundu

BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI İÇİN YER TESPİTİ YAPILDI

Eczacı Kalfası,112 Acil Müdahale sorumlusuna kafa attı

KÜLLİYEDEKİ TÖRENİN ARDINDAN YENİ AKADEMİK YIL BAŞLADI

AKSARAY BELEDİYESİNDEN EVSİZLERE SICAK YUVA

 • BIST 100

  1.208%0,22
 • DOLAR

  7,8970% 0,23
 • EURO

  9,3147% 0,42
 • GRAM ALTIN

  482,78% 0,10
 • Ç. ALTIN

  796,587% 0,10

BELDE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BAŞKAN DİNÇER’E DESTEK

BELDE BELEDİYE BAŞKANLARINDAN BAŞKAN DİNÇER’E DESTEK

Şehir içinde toplu taşıma işi yapan birkaç minibüs şoförünün Aksaray Belediyesi önünde eylem yapmaya kalkışması sonrasında Belde Belediye Başkanlarından Başkan Evren Dinçer’e destek geldi.

 

Bağlıkaya Belde Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belde Belediye Başkanı Veyis Baysal ve Eşmekaya Belde Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş’ten oluşan heyet belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. 

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in her zaman yanında olduklarının mesajı veren Belde Belediye Başkanları Dursun Eser, Veyis Baysal ve İsmail Hakkı Güneş, Aksaray Belediyesinin vatandaşa en iyi hizmet sunma amacı taşıdığına inandıklarını söylediler. 

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer’e her zaman destek vermeye hazır olduklarını belirten Bağlıkaya Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal ve Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş bu tür olayların tekrar yaşanmaması temennisinde bulundular. 

 

Başkan Dinçer, destek açıklamalarından dolayı Bağlıkaya Belediye Başkanı Dursun Eser, Yeşilova Belediye Başkanı Veyis Baysal ve Eşmekaya Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş’e ayrı ayrı teşekkür etti.