KARNENİ GETİR SİNEMA BİLETİNİ AL

Doğa da yaşayan hayvanlara jandarma yiyecek mama ve yem bıraktı

Öğrencilerin Karne Heyecanı

BAŞKAN DİNÇER, KANAL 68 TV’NİN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

Vali Hamza AYDOĞDU'nun Yarıyıl Tatil Mesajı

Jasat 6 Hırsızlık olayını çözdü

HAZİNE VE MALİYE BAKAN YARDIMCISI YUNUS ELİTAŞ, BAŞKAN DİNÇER'İ ZİYARET ETTİ

 • BIST 100

  2.011%-0,15
 • DOLAR

  13,4667% 0,67
 • EURO

  15,2928% 0,98
 • GRAM ALTIN

  790,67% 0,09
 • Ç. ALTIN

  1304,6055% 0,09

Başkan'Dinçer EMEKLİ OLAN BELEDİYE PERSONELLERİNE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Başkan Dinçer, yaptığını konuşmanın ardından emekli olan personelleri tebrik ederek teşekkür plaketi verdi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer, belediyeden emekli olan personellere, yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür plaketi verdi. Başkan Dinçer, kendisinin de Belediye emeklisi işçi bir babanın oğlu olduğunu hatırlatıp emekli olan personellere sağlıklı ve huzurlu ömürler diledi.

 

Aksaray Belediyesi tarafından emekli olan 42 personel için Aksaray Belediyesi Konferans Salonu’nda bir tören düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Evren Dinçer ile birim müdürleri katıldı.

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, emekli olan personellere yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Kendisinin de Belediye emeklisi işçi bir babanın oğlu olduğunu anlatan Başkan Dinçer, “Belediyecilik fedakârlık isteyen bir meslektir. Çünkü Babam da belediye işçisi olarak emekli oldu. Allah nasip etti, biz Belediye Başkanı olduk. Sizlerle başkan olmadan önce de mesaimiz vardır. Aşinalığımız vardır. Çünkü bizde kademede bulunduk, aynı havayı soluduk. Sizlerle hep aynı ortamlarda bulunduk. Babam, buradan aldığı maaşla bizleri okuttu. Emeğini hiçbir zaman esirgemedi. Sizlerde yıllarca bu kurumda, şehrimiz için çalıştınız, emek verdiniz, emeğinizi esirgemediniz. Sizlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

İnsanın hiçbir zaman Belediyecilik kimliğini, üzerinden atamayacağını belirten Başkan Dinçer, “Emekli olsanız dahi, bizim personelimizsiniz. Bu şehirde, kurumumuzda emeğiniz var. Belediye hizmet binası sizin bir yuvanızdır. O yüzden yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Emeklilik hayatınızda başarılı, mutlu ve huzurlu olmanızı diliyorum. Emekliliğiniz hayırlı uğurlu olsun” şeklinde konuştu.