Tüm Acil Numaralar 112'de Toplandı

Doğum Bildirimi Başvurusu” e-Devlet Üzerinden Yapılabilecek

Üniversite öğrencisi 5 yıllık hayalini gerçekleştirdi

MHP AKSARAY İL BAŞKANI AV MUSTAFA ÇÖLKESEN 'İN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER MEVLİD-İ NEBİ HAFTASI NEDENİ İLE MESAJ YAYINLADI

MHP AKSARAY MİLLETVEKİLİ RAMAZAN KAŞLI'NIN MEVLİD KANDİLİ MESAJI

YAVUZ SULTAN SELİM VE HÜRRİYET MAHALLE MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 • BIST 100

  1.410%-0,16
 • DOLAR

  9,2572% 0,87
 • EURO

  10,7854% 1,05
 • GRAM ALTIN

  526,36% -0,73
 • Ç. ALTIN

  868,494% -0,73

BAŞKAN DİNÇER 'ŞEHRİMİZE YAPILACAK PROJE VE YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİYİZ

BAŞKAN DİNÇER ŞEHRİMİZE YAPILACAK PROJE VE YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİYİZ"

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ve göreve yeni atanan Sağlık Bakan Yardımcısı Doç. Dr. Tolga Dolunay ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’ı ziyaret etti.

Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan 149. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na katılmak üzere Ankara’ya giden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, İçişleri Bakanı Soylu ve bakan yardımcıları ile görüşme sağladı.

Başkan Dinçer, Çorum, Tokat ve Kırıkkale Belediye Başkanlarıyla beraber İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Ziyaret ile ilgili değerlendirmede bulunan Başkan Dinçer; “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Bey ile projelerimiz hakkında istişarelerde bulunduk. Göstermiş olduğu misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer, Sağlık Bakan Yardımcısı Dolunay’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, daha sonra Sağlık Bakan Yardımcılığına atanan Doç. Dr. Tolga Dolunay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Başkan Dinçer, Aksaray’da gerçekleşen yatırım, hizmet ve devam eden projeler konusunda Bakan Yardımcısı Dolunay’a bilgi verdi. Başkan Dinçer, Bakan Yardımcısı Dr. Tolga Dolunay'a yeni görevinde başarılar diledi.
Bakan Yardımcısı Dr. Tolga Dolunay ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti.

Başkan Dinçer, Göreve Yeni Atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Sosyal’ı Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcılığına atanan Dr. Ertuğrul Soysal’ı da ziyaret etti.
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, ziyarette Aksaray’da devam eden projelerden ve mahalli alanda yapılan istihdam ve sosyal içerikli hizmetlerinden bahsetti. Başkan Dinçer, Bakan Yardımcılığına görevine atanan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal’a yeni görevinde başarılar diledi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Soysal ise ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek Başkan Dinçer’e teşekkür etti. Aksaray’da gelişmeleri yakından takip ettiğini söyledi.