reklam

Aksaray'da 2 gündür haber alınamayan Doktor Bulundu

Doktor Baba Ölen Oğlunun Ardından Kavuşma Vakti'Deyip Kayıplara Karıştı

GÜLÜMSE PARK AÇILDI

PROTOKOL ÜYELERİ ENGELLİ VE AİLELERİYLE BİRLİKTE FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

Aksaray'da Kadınlara Kades Hakkında bilgiler Verildi

AKSARAY'A ACİL ÇEVRE YOLU YAPILMALI VE E-90 KARAYOLU ŞEHRİN DIŞINA ALINMALIDIR

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER’İN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

 • BIST 100

  1.916%0,28
 • DOLAR

  13,7726% 0,39
 • EURO

  15,5800% 0,28
 • GRAM ALTIN

  790,02% 0,44
 • Ç. ALTIN

  1303,533% 0,44

BAŞKAN DİNÇER BİLİM MERKEZİ’NDE MUHTARLARLA BULUŞTU

BAŞKAN DİNÇER BİLİM MERKEZİ’NDE MUHTARLARLA BULUŞTU

Başkan Dinçer; “Muhtarlarımız, Belediye ile Halkımız Arasında Köprü Vazifesi Görüyor”


Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Bilim Merkezi’nde muhtarlarla bir araya geldi. Aksaray’da yapılacak çalışma ve yatırımlar ile ilgili istişarede bulunan Başkan Dinçer, muhtarların görüş, öneri ve beklentilerini dinledi. 

Mahalle Meclis Buluşmaları ile vatandaşlarla birebir temasa geçip halkı dinleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, mahalle muhtarları ile de sık sık bir araya geliyor. Bilim Merkezi’nde merkez mahalle muhtarları ile buluşan Başkan Dinçer, mahalle sakinlerinin ihtiyaç ve beklentilerini muhtarlarla değerlendirdi. 

Vatandaşların taleplerini karşılama konusunda muhtarların köprü vazifesi gördüklerini belirten Belediye Başkanı Dinçer; “Sizler, bizim mahallelerdeki gözümüz kulağımızsınız. Sizler aracılığı ile vatandaşlarımızın isteklerine daha rahat ulaşıp geri dönüş sağlayabiliyoruz. Böylelikle aramızda köprü vazifesi inşa ediyorsunuz. Biz muhtarlarımızın görüşlerine her zaman önem veriyoruz. Bu yaptığımız görüşmeler sonucunda mahallerimize yapacağımız çalışmaları tekrar gözden geçiriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Buluşmada muhtarlar söz alarak mahallelerindeki beklenti ve vatandaşların isteklerini Belediye Başkanı’na ilettiler. Belediye Başkanı Dinçer, muhtarları dinleyerek gerekli notların alındığını ve ilgili birimlere talimat vereceğini söyledi. 

Toplantının çok verimli geçtiğini belirten Başkan Dinçer, belli aralıklara muhtarlarla bir araya geleceğini ifade etti. 

TOKİ Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Emre Ağaçdelen, mahallelerine yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan’a teşekkür ederek plaket takdim etti.