Anahtar Kelimeler: PERSONELİ HİZMET ADINA EĞİTİM

KARNENİ GETİR SİNEMA BİLETİNİ AL

Doğa da yaşayan hayvanlara jandarma yiyecek mama ve yem bıraktı

Öğrencilerin Karne Heyecanı

BAŞKAN DİNÇER, KANAL 68 TV’NİN CANLI YAYIN KONUĞU OLDU

Vali Hamza AYDOĞDU'nun Yarıyıl Tatil Mesajı

Jasat 6 Hırsızlık olayını çözdü

HAZİNE VE MALİYE BAKAN YARDIMCISI YUNUS ELİTAŞ, BAŞKAN DİNÇER'İ ZİYARET ETTİ

 • BIST 100

  2.011%-0,15
 • DOLAR

  13,4667% 0,67
 • EURO

  15,2928% 0,98
 • GRAM ALTIN

  790,67% 0,09
 • Ç. ALTIN

  1304,6055% 0,09

ATSO PERSONELİ DAHA İYİ HİZMET ADINA EĞİTİM ALDI

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Üyelere ve personellerine eğitimler düzenlemeye devam ederken, geçtiğimiz gün içerisinde stres, öfke kontrolü ve çatışma yönetimi düzenleyerek personel gelişimlerine katkı sağladı.

ATSO Eğitim salonunda Psikolog Aysun Hızlı Okur tarafından verilen eğitime Oda personelleri katılım gösterirken, ATSO Başkanı Göktaş’ta eğitimlere ilişkin açıklama da bulundu.

Üyelere daha hizmet vermek adına sürekli olarak personel eğitimi düzenlediklerinin altını çizen ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin tüm illerde ve ilçelerde eğitime verdiği önemin farkında olarak her yıl onlarca eğitimi hem üyelerimize hem de personellerimize yönelik olarak düzenliyoruz. Mart ayında Odamızdaki çalışma arkadaşlarımıza Stres, Öfke Kontrolü ve Çatışma yönetimi ad altında eğitimler düzenleyerek gelişimlerine katkı sağladık.

Burada dikkat çekmek istediğim temel nokta Odamızın en büyük ve en temel amacı üyelerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet sunabilmek olduğudur. Bu belirlediğimiz amacın başlangıç noktası da personellerimizden geçmektedir. Bizlerde personellerimizin her alanda başarılarını artırabilmeleri ve gelişimlerine katkı sağlayabilmeleri adına eğitimler düzenliyoruz. TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu’nun her platforma dile getirdiği Eğitime yapılacak yatırımların ülkeye en büyük hizmettir düşüncesinden yola çıkarak 2020 yılında Aksaray’da eğitimler noktasında çok güzel imzalar atmaya devam edeceğiz. Nisan Ayı içerisinde Üyelerimize ve Personellerimize, Ekonomi Bakanlığı, TOBB ve Odamız İş Birliği ile Geniş Kapsamlı, Dış Ticaret Eğitimimizi düzenleyeceğiz. Bu eğitimler şehrimiz adına en büyük yatırımlardır. Bu noktada üyelerimizden ve vatandaşlarımızdan isteğimiz düzenleyecek olduğumuz eğitimlere katılım göstermeleridir. Oda personellerimize yönelik olarak düzenlediğimiz eğitime katkı sağlayan Psikolog Aysun Hızlı Okur’a da ayrıç teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” Dedi.