reklam

Aksaray'da 2 gündür haber alınamayan Doktor Bulundu

Doktor Baba Ölen Oğlunun Ardından Kavuşma Vakti'Deyip Kayıplara Karıştı

GÜLÜMSE PARK AÇILDI

PROTOKOL ÜYELERİ ENGELLİ VE AİLELERİYLE BİRLİKTE FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜNE KATILDI

Aksaray'da Kadınlara Kades Hakkında bilgiler Verildi

AKSARAY'A ACİL ÇEVRE YOLU YAPILMALI VE E-90 KARAYOLU ŞEHRİN DIŞINA ALINMALIDIR

BELEDİYE BAŞKANI DR. EVREN DİNÇER’İN DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

 • BIST 100

  1.922%0,59
 • DOLAR

  13,7370% 0,13
 • EURO

  15,5605% 0,16
 • GRAM ALTIN

  786,31% -0,03
 • Ç. ALTIN

  1297,4115% -0,03

AŞKAN DİNÇER, HANIMELİ PAZARINI ZİYARET ETTİ

AŞKAN DİNÇER, HANIMELİ PAZARINI ZİYARET ETTİ

 “HANIMELİ PAZARIMIZ HER GEÇEN GÜN BÜYÜYOR””

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi’nce hanımların ev ekonomisine katkı sağlaması için kurulan Hanımeli Pazarını ziyaret etti. Başkan Dinçer, pazarda tezgah açan hanımlara hayırlı kazançlar dileyerek belediye tarafından hazırlanan önlüklerden hediye etti.

Her hafta Çarşamba günü Cumartesi pazarı alanında kurulan Hanımeli pazarında, ev hanımları kendi ürettikleri aksesuar, giyim, ev tekstili, takı, gıda, oyuncak gibi çeşitli ürünleri satışa sunuyor. Genellikle ev yapımı gıda ürünlerinin satıldığı pazara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor.

Zaman zaman semt pazarlarını ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, bu kez hanımeli pazarını ziyaret etti.  Hanımeli pazarında yoğun ilgiyle karşılanan Başkan Dinçer, satış yapan hanımlara hayırlı ve bereketli kazançlar diledi. Başkan Dinçer, belediye tarafından hazırlanan önlükleri tezgâh açan hanımlara hediye etti. 

Ev ekonomilerine katkı sağlamak için hanımeli pazarında tezgâh açan hanımların en güzel girişimcilik örneği sergilediğini belirten Başkan Dinçer, “Hanımeli Pazarımıza tüm Aksaraylıları davet ediyoruz” şeklinde konuştu.