Kayıp hayvanlar termal kameralı İHA ile bulundu

Aksaray’da İYİ Parti’den İGF İl Temsilciliği ve Anadolu’nun Sesi Gazetesi’ne ziyaret

MEHTERAN TAKIMI GÖSTERİSİ SOKAKLARDA BAYRAM HAVASI ESTİRDİ

ASÜ ÜST YÖNETİMİ, UZAKTAN ÖĞRETİMDEKİ SON DURUMU DEĞERLENDİRDİ

MAHALLE KONAĞI VE ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİSİN İNŞAAT ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ SÜRÜYOR

AK PARTİ İL KADIN KOLLARI BAŞKANI POLAT’TAN KONGREYE DAVET

YEŞİL DOĞA DERNEĞİNDEN GENEL SEKRETERE ZİYARET

 • BIST 100

  1.571%0,93
 • DOLAR

  7,4369% -0,48
 • EURO

  9,0216% -0,16
 • GRAM ALTIN

  440,84% -0,24
 • Ç. ALTIN

  727,386% -0,24

AKSARAY BELEDİYESİNDEN EĞİTİME TAM DESTEK

AKSARAY BELEDİYESİNDEN EĞİTİME TAM DESTEK


BAŞKAN DİNÇER ‘’DESTEĞİMİZLE GENÇLERİMİZ HAYAL ETTİKLERİ BAŞARIYA ULAŞACAKLAR’’
 
Aksaray Belediyesi, başarı hayali kuran gençlerin sınavlara daha iyi hazırlanabilmeleri için sınavlara hazırlık kurslarına tekrar başlıyor. 
Aksaray Belediyesi tarafından düzenlenen sınava hazırlık kurslarında 7. Sınıf ve 8. Sınıf öğrencileri için LGS, 11. 12. Sınıflar ve mezun gruplar için ise TYT ve AYT sınavlarına yönelik eğitimler verilecek.
Geçtiğimiz eğitim öğretim döneminde başlatılan eğitimleri pandemi süreci nedeniyle durdurmak zorunda kalan Aksaray Belediyesi yeni eğitim öğretim döneminde gençlerin sınavlara en güzel şekilde hazırlanmaları için kurs başvurularının başladığını duyurdu.
Ücretsiz olarak verilecek olan kurstan yararlanmak isteyen öğrenciler Aksaray Belediyesine Bağlı Kültür İşleri Müdürlüğüne şahsen başvuru yapacaklar. Her branşta verilecek yüz yüze eğitimlerden yararlanmak isteyen öğrenciler 29 Ocak 2021 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor. 
Aksaray Belediyesi tarafından ücretsiz olarak verilecek olan kurslarla ilgi açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer; ‘’Şehrimizde başarılı olmayı hayal eden gençlerimize destek olmak için Belediye olarak kurslarımızı açıyoruz. Alanında uzman eğitimcilerimizin rehberliğinde sınavlara hazırlanan öğrencilerimiz hayal ettikleri başarıyı elde edeceklerdir. Belediyemiz bünyesinde açılan kurslar ile şehrimizde öğrencilerimiz eğitimde fırsat eşitliği elde edecek. Bu kurslarda verilecek eğitimden genç kardeşlerimizin azami derece faydalanmalarını temenni ediyorum.’’ Dedi.