Anahtar Kelimeler: AKSARAY BELEDİYESİ' GELENEĞİ

Uluırmak MTA’da TÜBİTAK Bilim Sergisi açıldı

Bu yarışma başka; Gençler ‘Münazara’ ederek yarışıyor

Çatalsu köyünde izinsiz düğüne 581 TL idari para ceza verildi

ÇÖLYAK FARKINDALIK GÜNÜNDE STANT KURULDU

DEVLETİMİZİN TÜM BİRİMLERİYLE ÜRÜN KAYBI YAŞAYAN ÜRETİCİMİZİN YANINDAYIZ

AKSARAY GÖRME ENGELLİLER SPOR KULÜBLERİ REKOR MADALYA İLE AKSARAY'A GELİYORLAR

BAĞIMLILIĞA DİKKAT ÇEKMEK İÇİN IHLARA’DA HALK YÜRÜYÜŞÜ

 • BIST 100

  2.391%-1,18
 • DOLAR

  15,6138% 0,47
 • EURO

  16,3417% 0,62
 • GRAM ALTIN

  916,19% 0,57
 • Ç. ALTIN

  1511,7135% 0,57

AKSARAY BELEDİYESİ'NDE BİR CUMA GELENEĞİ

AKSARAY BELEDİYESİ'NDE BİR CUMA GELENEĞİ…


BAŞKAN DİNÇER, CUMA PROGRAMLARI KAPSAMINDA PAŞACIK MAHALLESİNDE VATANDAŞ VE ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Paşacık Mahallesi’nde Cuma Namazı sonrasında esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Dinçer, daha sonra yapımında sona yaklaşılan Paşacık Kitap Konağı’nda incelemelerde bulunarak gençlerle sohbet etti. 

Belediye Başkanı Dinçer, vatandaşlarla her fırsatta bir araya gelerek sohbet ediyor. Paşacık Mahallesi’nde çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunan Başkan Dinçer, mahalle esnaflarına hayırlı kazançlar diledi. Belediye Meclis Üyesi Tamer Yalvaç ve Paşacık Mahalle Muhtarı Mustafa Gül’ün eşlik ettiği ziyarette Başkan Dinçer, Dörtyol Camii önünde vatandaş ve öğrencilere tatlı ikramında bulundu.

Aksaray Belediyesi tarafından Paşacık Mahallesine yapılan ve tamamlanma aşamasına gelen Kitap Konağında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Dinçer, belediye projelerinin takipçisi olduğunu aktardı. 

Kitap Konağı incelemesi sırasında öğrencilerle sohbet eden Başkan Dinçer, “Mahallemizdeki Kitap Konağını yakın zamanda siz gençlerimizin hizmetine sunacağız.” ifadelerini kullandı.

Kitap Konağı ile gençler için rahat çalışma ortamı sağlayacaklarını belirten Başkan Dinçer, “Paşacık, Cumhuriyet ile Hasas ve Nakkaş Mahallelerinde aynı gün temellerini attığımız kitap konaklarımızda inşaat çalışmaları tamamlandı. Kitap Konaklarımızda çevre ve peyzaj düzenlemeleri devam ediyor. Bu çalışmalar tamamlandığında kitap konaklarımızı hizmete açmayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.