ADAYLAR, 45 METRELİK PARKURDA ASÜ’LÜ OLMAK İÇİN TER DÖKÜYOR

AKSARAY BELEDİYESİ SINAVA HAZIRLANAN ÖĞRENCİLERİ HAYAL ETTİKLERİ BAŞARIYA ULAŞTIRDI

ATIK TOPLAMA AYIRMA TESİSİ (TAT) VE I. SINIF ATIK GETİRME MERKEZİ FAALİYETE BAŞLADI

10 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Jandarmada trafik kazalarının önlemek adına denetimlerine devam ediyor

İstihdamla Gülen Yüzler Projesi

ASÜ’DE KONTENJANLARIN YÜZDE 97’Sİ DOLDU

 • BIST 100

  2.980%2,29
 • DOLAR

  17,9592% 0,06
 • EURO

  18,2885% 0,06
 • GRAM ALTIN

  1.018,0% 0,11
 • Ç. ALTIN

  1679,7% 0,11

Akrabasını öldürerek kaçan firari saklandığı evde yakalandı

Yakın akrabasını öldürerek firar eden firari saklandığı evde yakalandı

Aksaray İl Jandarma Komutanlığının sorumluluk bölgesinde emniyet, asayiş ve kamu düzeninin sağlanmasına yönelik çalışmalar hız kesmeden devam etmektedir. 

 

Yasadışı faaliyetleri olan kişi ve örgütleri tespit etmek, suç ve suçlu bağlantılarını ortaya çıkarmak ve faillerinin yakalanarak adlî mercilere teslim edilmesini sağlamak amacıyla icra edilen faaliyetler kapsamında; “Yakın Akrabayı Öldürme, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma ve Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı” suçlarından aranan ve hakkında müebbet hapis cezası bulunan D.Ş. (1989-E) isimli şahsın Aksaray ili Ağaçören İlçesi Kırımini Köyünde olduğu duyumunun alınması üzerine, Ortaköy Cumhuriyet Savcılığının talimatları doğrultusunda Aksaray İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Dedektifleri (JASAT) ve Ağaçören İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından 16 Haziran 2022 tarihinde Ağaçören İlçesi Kırımini Köyünde icra edilen operasyon sonucunda D.Ş. isimli şahıs saklandığı yerde yakalanarak gözaltına alınmıştır.

 

Gözaltına alınan yakalamalı şahıs adli makamlara sevk edilmiş olup, tutuklanarak Aksaray T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.