Dünya Temizlik Gününde Aksaray'da Çevreciler Regülatör 'de çöp topladılar

Gazeteci Armağan Şen Ve Ailesinin Acı Günü

Oklarla Dans' Türkiye Turunda

HAMİDİYE- ALACA MAHALLE KONAĞI VE ÇOK AMAÇLI SOSYAL TESİSTE İNŞAAT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

KILIÇARSLAN PARKINDA YÜRÜYÜŞ YOLU YENİLENDİ

ÇIKACAK YASA YALAN HABERCİLİĞİ BİTİRECEK

Türkiye Ulusal Ajansı Başkanı Aksaray’da

 • BIST 100

  1.419%0,10
 • DOLAR

  8,6605% 1,58
 • EURO

  10,1884% 1,29
 • GRAM ALTIN

  487,74% 1,50
 • Ç. ALTIN

  804,771% 1,50

AGYC Başkanı Celil Acar’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AGYC Başkanı Celil Acar’dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Celil Acar, 30 Ağustos Zafer Bayramı 99. Yılı Dolayısıyla Mesaj Yayımladı.

           AGYC Başkanı Celil Acar, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda; “Milletlerin tarihlerinde dönüm noktası olan, kaderini belirleyen çok önemli günlerin bulunmaktadır,  Türk Milletinin de 30 Ağustos tarihinde elde ettiği zafer ile bağımsızlığa olan inancı, hür ve bağımsız yaşama mücadelesini bu zaferle tüm dünyaya bir kez daha ilan etmiştir” dedi.
           30 Ağustos Zafer Bayramı'nın Türk Milleti için onur ve gurur günü olduğunu söyleyen AGYC Başkanı Acar: Türk Milleti olarak birlik ve beraberlik içerisinde bugünü kutlamanın mutluluğunu yaşarken, bu topraklar için canını veren tüm şehitlerimize minnet duyduklarını, onları rahmetle ve şükranla andıklarını bildirdi.
            AGYC Başkanı Celil Acar, Türk Milleti ve ordusunun Kurtuluş Savaşı’nda Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde tarihte var olma mücadelesi verdiğini, yokluklar ve zorluklar içinde kendisinden çok üstün ordulara karşı büyük bir zafere imza attığını hatırlatarak, şunları söyledi: "Tarihte bu emsalsiz zaferin kazanılmasının yegâne sebebi, Millet olarak tek vücut olmuş,  vatanına, özgürlüğüne ve değerlerine olan inancıdır. Bu Milli ve manevi duygular Milletimizi güçlü ve dimdik ayakta tutmuştur. Bizlerde bu şehit kanıyla yoğrulmuş toprakların mirasçıları olarak, ecdadımızdan aldığımız bu emaneti kıyamete kadar taşıyarak görevimiz yerine getirmenin huzurunu taşımalıyız. 
             AGYC Başkanı Acar:” Büyük Zafer'in 99. yılın da, Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, aziz şehitlerimizi, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor,  tarihi zaferlerle dolu şanlı ordumuzun mensuplarının 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı en içten duygularla kutluyorum” dedi.